Velkoobchod

Naše výrobky prodáváme v naší prodejně v Nové Pace. Pro velkou oblibu výrobků STRÁNSKÝ MASO UZENINY s.r.o. je dodáváme i do jiných prodejen v okolí Nové Paky. Níže naleznete přehled aktuální rozvážky. V případě, že chcete zboží zavést jiný den, můžeme se domluvit. Záleží na dohodě. Snažíme se vždy vyjít vstříc.

Trasy rozvozu výrobků maso uzeniny:

Úterýsměr Jičín
Středa směr Vrchlabí
Čtvrtek směr Jičín
Pátek směr Vrchlabí

Trasa směr Jičín, dovážíme do: Jičín, Mlázovice, Pecka
Trasa směr Vrchlabí, dovážíme do: Vrchlabí, Jilemnice, Studenec u Horek, Kunčice nad Labem, Horní Branná, Lánov, Dolní Kalná, Čistá u Horek, Roztoky u Jilemnice, Hostinné

Pro naše masné výrobky si můžete zajet i osobně do naší prodejny v Nové Pace nebo podle trasy Vám můžeme zboží dodat i do okolních měst, vesnic.

V případě zájmu nás kontaktujte a na vyžádání Vám pošleme náš velkoobchodní ceník našich výrobků a zboží.

Dodáváme vždy čerstvé výrobky a  v případě zajmu můžeme výrobky vakuovat (klobásy, salámy a jiné). Vakuovat zboží se hodí na dlouhé cesty. Vakuované zboží vydrží v chladu delší dobu. Po otevření sáčku zboží vyndejte ze sáčku. 

Masné výrobky dodáváme našim odběratelům, kteří mají prodejnu (na velikosti nezáleží). Můžete si u nás nechat vyrobit klobásy s určitou gramáží, abyste mohli klobásy prodávat třeba na koupalištích, stáncích a podobně, kde je důležitá stejná gramáž. Některé tábory v blízkém okolí berou výrobky od  nás. Dále máme rozvážku třeba do malých prodejen. Kde naše výrobky mají ke svačině. Pár výrobků dodáváme i do škol tady v okolí. Snažíme se každému rozvozu vyjít vstříc. Kontaktujte nás a jistě se domluvíme.