O nás

Firma byla nejdříve pod vedením Stanislava Stránského, který firmu založil. Od roku 1939 až do doby znárodnění, kdy prodejnu převzal národní podnik Potraviny Hořice.

Když mu firmu vrátili předal břemeno svému synovi Miroslavu Stránskému. Předal tedy tradici tohoto řemesla do další, v pořadí druhé generace. Předal mu i své recepty na výrobu našich výrobků, tuto recepturu dodržujeme i nyní. Jsme rodinná firma s několika zaměstnanci, kteří u nás pracují již dlouhou dobu. Firma Miroslav Stránský Řeznictví a uzenářství v Nové Pace svojí činnost obnovila 1. dubna roku 1992.

Po obnovení výroby a prodejny v roce 1992 dochází k modernizaci ve výrobě a zejména v roce 1997 k přestavbě. Zvětšujeme plochu ve výrobě a v prodejně, abychom měli větší kapacitu a s tím probíhá i modernizace prodejny.

Pan Miroslav Stránský se v den jeho 70. narozenin rozhoduje svojí funkci předat dál. Má dva syny Miroslava a Jaroslava, kteří oba pracují ve firmě. Nakonec vedení předává prvorozenému synovi Miroslavovi.

A tak v roce 2005 začíná období třetí generace. Z důvodů personálních změn roku 2010 dochází ke změně právní formy - přechod na s.r.o. A tak nyní firmu znáte pod názvem STRÁNSKÝ MASO UZENINY s.r.o.

STRÁNSKÝ MASO UZENINY s.r.o. zajišťuje výrobu masných výrobků pro vlastní prodejnu v Nové Pace. V posledních letech zásobujeme i několik prodejen v nejbližším okolí Nové Paky. Pokud chcete odebírat naše výrobky čtěte více.